RADIO WROCŁAWNAJLEPSZE
W 2017 ROKU

Słuchaj teraz

RADIO WROCŁAWNAJLEPSZE
W 2017 ROKU

Tak zdecydowało w Paryżu międzynarodowe jury.

Nasza rozgłośnia ujęła oceniających zarówno muzyką, jak i sposobem prowadzenia programu, informacjami oraz stroną internetową. Konkurowaliśmy z ponad 20 stacjami, które dostały się do ścisłego finału. Łącznie o tę prestiżową nagrodę walczyło kilkaset radiostacji.

Radio Wrocław rusza w maju z kampanią promocyjną: „Radio Wrocław Najlepsze w 2017, wg European Radio Show 2017 w Paryżu. Dziękujemy za zaufanie”. Pojawimy się na billboardach we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Legnicy, Wałbrzychu. Reklama widoczna będzie także na 60 autobusach jeżdżących po Wrocławiu i po Dolnym Śląsku na trasach: Strzelin, Ziębice, Niemcza, Bielawa, Dzierżoniów, Kamieniec Ząbkowicki, Pławna, Braszowice, Wałbrzych, Wołów, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Legnica, Miękinia, Środa Śląska, Sobótka, Jelcz Laskowice, Marcinowice, Oleśnica, Środa Śląska.

Wzmocnimy naszą kampanię obecnością w tygodnikach regionalnych jak: Bolec.info, Euroregio Glasensis, Gazeta Kłodzka, Gazeta Noworudzka, Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie, Gazeta Regionalna, Gazeta Świebodzicka, Głogów Ekstra, Głos Głogowa, Głos Milicza, Istotne Informacje, Kurier Gmin, Nowa Gazeta Jaworska, Nowa Gazeta Trzebnicka, Nowiny Jeleniogórskie, Noworudzianin, Panorama Oleśnicka, Regionalny Tygodnik Informacyjny, Słowo Regionu Strzelińskiego, Tygodnik Dzierżoniowski, Tygodnik Wałbrzyski, Wiadomości Lubińskie, Wiadomości Świdnickie, Wieści Powiatowe – Ząbkowice, Ziemia Lubańska, Gazeta Świebodzic, Gazeta Ząbkowicka. Przypomnijmy, w stolicy Francji zorganizowano największą w Europie konferencję poświęconą rozgłośniom radiowym. Nadawcy debatowali o innowacjach, prawodawstwie czy przyszłości radia cyfrowego. Uczestnicy zapoznali się z najnowszymi zdobyczami radiowej technologii, dyskutowali też o rynku reklamowym i roli radia we współczesnej Europie.

JAK SIĘ ROBI najlepsze radio? o tym najlepiej wie prezes radia wrocław tomasz duda

- Jestem bardzo szczęśliwy i zaskoczony. Odbierając statuetkę trzęsły mi się nogi
- opowiadał Mirosław Ostrowski, dyrektor techniczny Radia Wrocław.

I właśnie w tej kategorii
zwyciężyło Radio Wrocław

Nagroda ta jest przyznawana od 25 lat. Początkowo zarówno sama konferencja, jak i konkurs dedykowane były jedynie stacjom francuskojęzycznym. Od kilku lat formuła radiowych targów jest już międzynarodowa.

Używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom bezpieczeństwa, serwowania reklam oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze można zmienić te ustawienia w opcjach przeglądarki. Polityka prywatności